Najwyższej jakości akcesoria do przechowywania i dozowania - Chrupka

Akcesoria

Przydatne akcesoria najwyższej jakości, które ułatwią przechowywanie i dozowanie naszych produktów.

Czaprak Chrupka

Wykonany na zamówienie u polskiego producenta z wytrzymałej tkaniny typu Twill, charakteryzującej się intensywnym, trwałym kolorem. Cienki, wypełniony jedynie owatą i podszyty tkaniną typu COOLMAX . Idealne sprawdza się w okresie letnim.
230,00 zł

Wielofunkcyjne wiadro dla koni

Wiadro o pojemności 20 l zostało wykonane z bardzo wytrzymałego materiału odpornego na pęknięcia pochodzącego z recyklingu. Można je wykorzystać do pojenia i karmienia koni oraz przygotowywania posiłków. Wiadro posiada poręczną rączkę oraz wewnętrzną podziałkę. Średnica ok. 36,8cm, wysokość 27cm.
23,50 zł

Miarka do paszy dla koni 2L

Miarka została wyposażona w specjalną podziałkę ułatwiającą odmierzanie pasz z linii Chrupka oraz produktu Golden Fiber Plus. Dodatkowo umożliwione jest precyzyjne wylewanie płynów ze względu na wbudowany dziubek oraz nadrukowaną skalę o pojemności 2L. Wysokość ok. 18,7cm, szerokość ok 15cm.
31,00 zł

Kubek logowany z białym...

Kubek o matowym, czarnym szkliwieniu i błyszczącym białym wnętrzu. Zapakowany w eko-pudełko z okienkiem, dzięki czemu sprawdzi się również jako prezent dla miłośnika koni i… CHRUPKI! Kubek występuje także w innej wersji kolorystycznej.
28,50 zł

Kubek logowany z czarnym...

Kubek o matowym, czarnym szkliwieniu i błyszczącym czarnym wnętrzu. Zapakowany w eko-pudełko z okienkiem, dzięki czemu sprawdzi się również jako prezent dla miłośnika koni i… CHRUPKI! Kubek występuje także w innej wersji kolorystycznej.
28,50 zł

Kubek logowany z czarnym...

Kubek o matowym, czarnym szkliwieniu i błyszczącym czarnym wnętrzu. Zapakowany w eko-pudełko z okienkiem, dzięki czemu sprawdzi się również jako prezent dla miłośnika alpak i… CHRUPKI! Kubek występuje także w innej wersji kolorystycznej.
25,00 zł

Kubek logowany z białym...

Kubek o matowym, czarnym szkliwieniu i błyszczącym białym wnętrzu. Zapakowany w eko-pudełko z okienkiem, dzięki czemu sprawdzi się również jako prezent dla miłośnika alpak i… CHRUPKI! Kubek występuje także w innej wersji kolorystycznej.
25,00 zł